خانه / خرید هاست ایران

خرید هاست ایران

هاست ایران یا میزبانی ایران ، آن دسته از سرورهای میزبانی هستند که در دستاسنترهای مستقر در داخل ایران ارائه میشوند.
در صورتی که قصد خرید هاست ایران را برای میزبانی وب سایتهای خود دارید، یزد سرور در راستای این هدف و گسترش استفاده از امکانات ملی، با ارائه هاستهای متنوع میتواند شما را در این امر یاری کند:

  • هاستهای ویندوزی ایران: این هاست ها با سیستم عامل ویندوز برای میزبانی سایتهای مبتنی بر زبانهای چون ASP.NET، PHP و مانند آن مناسب می باشد. حتی شما میتوانید بر روی این هاستها از سیستمهای مدیریت محتوا نیز استفاده نمایید. یزد سرور این هاستها را در سه پلن برنزی، نقره ای و طلایی ارائه میدهد که پاسخگوی نیازهای اکثر مشتریان و وب سایتها خواهد بود. علاوه بر این در صورت تمایل مشتری، همکاران ما میتوانند سیستم مدیریت محتوای مد نظر شما را به صورت رایگان بر روی هاست خریداری شده نصب و راه اندازی نمایند.
  • هاستهای لینوکسی ایران: این هاستها که مبتنی بر سیستم عامل لینوکس هستند مختص پشتیبانی از PHP و سیستمهای مدیریت محتوای مبتنی بر آن نیز میباشند. مزیت این هاستها سبک بودن سیستم عامل نصب شده بر روی آنها می باشد.
  • سروهای مجازی ایران: این سرورها با منابع اختصاصی بر روی سروهای اختصاصی به فروش میرسند. در واقع سرور مجازی بخشی از یک سرور اختصاصی بوده و همه امکانات یک سرور اختصاصی را داراست.
  • سرورهای اختصاصی: یک کامپیوتر مستقر در یکی از دیتاسنترهای ایران که به یک مشتری ارائه میشود و سخت افزار آن با دیگران تقسیم نمیگردد
بازگشت به بالا