خانه / سرور

سرور

کامپیوتری که در یک شبکه دائما روشن و در دسترس است، سرور یا Server نام دارد. هرگاه این سرور محدود به یک محیط شبکه ای داخلی باشد به آن سرور تحت شبکه میگویند. منظور از یک شبکه اتصال چندین کامپیوتر به یکدیگر است که با اهداف خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. همه کامپیوترهای این شبکه، برای تامین نیازهای خود با سرور تعامل دارند و از آن نیز فرمان میگیرند.

در صورتی که محیط شبکه را گسترش دهیم تا جایی که به اینترنت برسیم، این کامپیوترهای همیشه روشن که تعداد و اندازه آنها نیز زیاد میشود، سرور اینترنتی یا سرور وب نام میگیرند. وب سرورها در واقع سامانه هایی هستند که توانایی پاسخگویی به صفحه درخواستی کاربر که از طریق مرورگر وب دریافت کرده اند و ارسال آن صفحه به مرورگر کاربر را دارند.
یزد سرور در راستای خدمت دهی به مشتریان عزیز سرورهای مختلفی را فراهم کرده است که کاربران میتواند متناسب با نیاز خود یکی از آنها را انتخاب نمایند.

سرورهای اختصاصی

یزد سرور با بهره گیری از سخت افزارهای قدرتمند در دیتاسنترهای مختلف اقدام به ارائه سرورهای اختصاصی نموده است. این دیتاسنترها هم در داخل ایران (افرانت و پارس آنلاین) و هم در خارج از کشور ایران (آلمان و هلند) قرارگرفته اند.

یزد سرور سعی نموده است در انتخاب اینگونه از دیتاسنترها، آپتایم، سرعت پورت شبکه و سایر محدودیتهایی که بر روی سرورها صورت میگیرد را لحاظ کند تا مشتریان عزیز همواره از کیفیت خدمات ارائه شده راضی باشند.

جزئیات بیشتر

سرورهای مجازی

تنوع در سرورهای مجازی یزد سرور باعث شده است، تا با نیازهای متفاوت صاحبان سایت و متقاضیان سرور مجازی هماهنگی داشته باشد. از سرورهای مجازی ساده گرفته تا سرورهایی هوشمند با منابع اختصاصی.

سرورهای مجازی یزد سرور قابل ارائه در کشورهای ایران، آلمان، وآمریکا می باشد که همگی از سخت افزارهای قدرتمند استفاده میکنند.

جزئیات بیشتر

بازگشت به بالا